Dzbanek Szklany Crystal

FORMASTER

Dzbanek Szklany Crystal

FORMASTER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Dzbanek Szklany Crystal
  • Dzbanek Szklany Crystal Opinie
  • Porady
Dzbanek Crystal to funkcjonalna ozdoba stołu, łączy w sobie zalety filtracji i eleganckiego serwowania ulubionych napojów. Z powodzeniem może spełniać funkcję stylowej karafki. Wykonany z wysokiej jakości szkła, z zachowaniem szczególnej dbałości o ergonomię. Dzbanek wyposażony jest w czytelny indykator LED sensor, który przypomni o terminie wymiany filtra
Kolor
transparentny
Wymiary produktu
20 x 20 x 26 cm
Materiał
szkło, tworzywo sztuczne
Akcesoria dodatkowe
1 filtr w zestawie
Informacje dodatkowe
Pojemność całkowita: 2,0 l Pojemność wody przefiltrowanej: 1,0 l Filtr: Classic (w zestawie) Wydajność filtra: ok. 100 - 150 l wody (w zależności od jej jakości) Rodzaj wskaźnika wymiany filtra: LED Wlew: zamknięty Zbiornik na przefiltrowaną wodę wykonany z wysokiej jakości szkła.
EAN
5900950928230

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.