Wykłady otwarte ekspertów Grupy Muszkieterów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Eksperci Grupy Muszkieterów poprowadzą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu cykl wykładów otwartych pt. „Nowoczesne metody zarządzania w handlu”.  Studenci, którzy wezmą udział we wszystkich zajęciach, otrzymają certyfikat ukończenia kursu sygnowany przez Grupę Muszkieterów i UEP oraz zaproszenie do wzięcia udziału w rekrutacji na 3-miesięczny staż w centrali Grupy, w wybranym przez siebie dziale.

 

Grupa Muszkieterów, zrzeszająca właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché, chce poprzez współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym dać studentom szansę zdobycia praktycznej wiedzy, bezpośrednio od aktywnych zawodowo przedstawicieli branży. Program wykładów w semestrze letnim został starannie przygotowany z myślą o tych, którzy wiążą swoją zawodową przyszłość z handlem. Podczas zajęć studenci będą mieli okazję pogłębić znajomość takich tematów jak: logistyka, category management, marketing, negocjacje, e-commerce, Public Relations czy społeczna odpowiedzialność biznesu.
Cykl wykładów otwartych pozwoli na zdobycie cennej wiedzy i umiejętności. Studenci wszystkich kierunków UEP będą mogli uczyć się zarówno od doświadczonych wykładowców nauk ekonomicznych, jak i przedstawicieli kadry zarządzającej Grupy Muszkieterów komentuje prof. dr hab. Marian Gorynia, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ponadto Ci, którzy wezmą udział we wszystkich wykładach będą mieli możliwość wzięcia udziału w rekrutacji na 3-miesięczny staż w naszej firmie. Wierzymy, że zapewni im to dobry start w karierze, tym bardziej, że jest to właściwy moment, by podnosić swoje kwalifikacje – branża handlowa rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie i potrzebuje odpowiednio wykwalifikowanych pracownikówdodaje Patrick Renault, Prezes Grupy Muszkieterów w Polsce.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

dr Bartłomiej Pierański

Koordynator wykładów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

tel.: 61 856 91 16

e-mail: bartlomiej.pieranski@ue.poznan.pl


Eliza Orepiuk-Szymura

Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów

tel.: 61 665 12 09

e-mail: eorepiuk@mousquetaires.com 

 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »