Bricomarché w Sanoku

26 miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków i akcje społeczne dla lokalnych mieszkańców – to główne korzyści dla Sanoka, które przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród” Bricomarché. 148. sklep tej sieci w Polsce i jednocześnie 7. w województwie podkarpackim rozpocznie oficjalnie działalność w środę, 29 listopada.

Bardzo się cieszymy, że w Sanoku powstał pierwszy supermarket Bricomarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu w mieście mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodajeDla klientów, Bricomarché to przede wszystkim bliska lokalizacja, wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w dobrej cenie oraz fachowe doradztwo.Dla całej społeczności lokalnej, to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach.

 

Dodatkowe atuty Bricomarché w Sanoku:

- ok. 28 tys. artykułów,
- 4 działy: budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja,
- produkty od lokalnych dostawców, m.in. nasiona i kwiaty
- wiata budowlana,
- wiata ogrodowa,
- ogród zewnętrzny,
- pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru,
- usługa cięcia płyt i drzwi pod wymiar.

 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »