Bricomarché w Poznaniu w Galerii Pestka - 19 kwietnia

Uruchomieniem nowego supermarketu w poznańskiej Galerii Pestka, sieć Bricomarché rozpoczęła realizację strategii wchodzenia do dużych miast. Oficjalne otwarcie sklepu dla klientów, zaplanowane na 19 kwietnia, poprzedzone zostało uroczystą inauguracją 140. punktu sprzedaży w Polsce.

Poznański Bricomarché powstał w miejsce dawnego Praktikera. Nie jest to jednak pierwsza lokalizacja należąca wcześniej do konkurencji, którą przejęła sieć. W ostatnich latach Grupa Muszkieterów z sukcesem uruchomiła kilkanaście sklepów pod szyldem Bricomarché w punktach, gdzie wcześniej działały markety sieci NOMI. Dzięki temu Bricomarché zarządza sklepami o powierzchniach kilku tysięcy m2.

– Bricomarché, dzięki konsekwentnie realizowanej strategii, rozwija się zarówno organicznie, jak i poprzez przejęcia takie jak to w Galerii Pestka w Poznaniu. Bardzo się cieszymy, że pierwszym dużym miastem, w którym pojawił się Bricomarché jest Poznań, ponieważ Grupa Muszkieterów związana jest z tym miastem od początku swojej działalności w Polsce, to jest już od 20 lat mówi Marian Słomiak, Pełnomocnik Zarządu ds. Bricomarché w Polsce.
35 miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla lokalnych mieszkańców – to główne korzyści, które przyniesie Poznaniowi nowy supermarket typu „dom i ogród” Bricomarché.

Dla klientów, Bricomarché to przede wszystkim bliska lokalizacja, wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w dobrej cenie oraz fachowe doradztwo.Dla całej społeczności lokalnej, to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach.

– Realne zaangażowanie to nieodłączny element naszej działalności mówi Marian Słomiak. Poza tym, że oferujemy produkty usprawniające codzienne funkcjonowanie, to również wnosimy w życie mieszkańców wartość dodaną – poprzez lokalne płacenie podatków, tworzenie miejsc pracy, w tym dla osób niepełnosprawnych, czy realizację kontraktów z lokalnymi dostawcami.

Oficjalne otwarcie Bricomarché dla klientów odbędzie się 19 kwietnia o godz. 8:00.

 

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na otwarcie sklepu, które będzie miało miejsce już w najbliższą środę. Z tej okazji przygotowaliśmy dla klientów Bricomarché liczne atrakcje w tym m.in. animacje dla dzieci, promocje cenowe oraz konkursy z nagrodami zachęca Tomasz Ratajczak, właściciel Bricomarché w Poznaniu.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »