Bricomarché w Konstantynowie Łódzkim!

Wielkie otwarcie Bricomarché odbędzie się 24 października br. W tym dniu od godz. 8.00 do 21.00 na mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego będzie czekać wiele niespodzianek. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z licznych atrakcji zapewnionych przez animatora, a także wziąć udział w pikniku rodzinnym.


– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w Konstantynowie Łódzkim zostanie otwarty pierwszy supermarket Bricomarché. Mieszkańcy regionu z pewnością odczują pozytywne efekty obecności sklepu – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodaje – Jest to już druga lokalizacja Bricomarché uruchomiona w październiku. Do końca roku planujemy otworzyć kolejne trzy markety.
 
– Wyróżnikiem Bricomarché w Konstantynowie Łódzkim jest jego duża powierzchnia 3 tys. m2, na którą składa się sklep wewnętrzny, ogród oraz wiata budowlana. Nasza bogata oferta asortymentowa pozwoli Klientom przygotować się do wszystkich prac związanych z domem i ogrodem. Co więcej, Bricomarché zapewnia kompleksowe wsparcie od profesjonalnych doradców – mówi Sylwia Preus, właścicielka sklepu Bricomarché w Konstantynowie Łódzkim.
 
Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Konstantynowie Łódzkim:

Adres sklepu: ul. Spółdzielcza 3
Godziny otwarcia: pon.-sob. 07.30-20.00, ndz. handlowe 9.00-19.00
Liczba kas: 5
Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Sodexo i Grupy Muszkieterów

Dodatkowe atuty Bricomarché:
 
- 25 - 30 000 tys. artykułów,
- 4 działy: budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja,
- ogród zewnętrzny,
- wiata budowlana,
- produkty od lokalnych dostawców,
- pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »