Bricomarché w Dąbrowie Górniczej!

Wielkie otwarcie Bricomarché odbyło się 14 listopada br. W tym dniu od godz. 8.00 do 20.00 na mieszkańców Dąbrowy Górniczej czekało wiele niespodzianek. Pierwsi klienci mogli skorzystać z licznych atrakcji, np. wziąć udział w konkursie z nagrodami na hasło reklamowe. Jego rozstrzygnięcie zaplanowane jest już na sobotę – 17 listopada br.

​– Mieszkańcy regionu z pewnością odczują pozytywne efekty obecności sklepu. Bricomarché w Dąbrowie Górniczej zaoferuje klientom około 24 tys. artykułów z 4 działów: budowlanego, majsterkowania, ogrodu i dekoracji. Część z oferowanych produktów pochodzi od lokalnych dostawców, m.in. rośliny – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodaje – Jest to już trzecia lokalizacja Bricomarché uruchomiona w 4 kwartale 2018 roku. Do końca roku planujemy otworzyć kolejne dwa markety.

– Od 14 listopada br. Klienci mają do dyspozycji sklep o powierzchni 1,6 tys. m2. Natomiast na wiosnę planujemy rozbudowę naszego marketu i otworzenie kolejnych jego elementów – ogrodu oraz wiaty budowlanej. Niemniej już teraz nasza bogata oferta asortymentowa pozwoli Klientom przygotować się do wszystkich prac związanych z domem i ogrodem. Co więcej, Bricomarché zapewnia kompleksowe wsparcie od profesjonalnych doradców – mówi Marek Grajewski, właściciel sklepu Bricomarché w Dąbrowie Górniczej.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Dąbrowie Górniczej:

Adres sklepu: Legionów Polskich 38B
Godziny otwarcia: –sob. 08.00–20.00, ndz. handl. 8.00–16.00
Liczba kas: 3
Dodatkowe usługi: pomoc w transporcie zakupionego towaru
Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Grupy Muszkieterów

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »