Bricomarché otworzył supermarket w Koninie!

Nowy sklep Bricomarché w Koninie rozpoczął oficjalnie działalność w środę 29 kwietnia o godz. 7:00. Inwestycja sieci typu „dom i ogród” przyniesie regionowi wiele korzyści. Oprócz ok. 40 miejsc pracy,w związku z bezpośrednią rejestracją punktu sprzedaży w Koninie, do kasy miasta będzie trafiać podatek dochodowy od osób prawnych oraz od nieruchomości. Firma rozwijać będzie również współpracę handlową z lokalnymi dostawcami, których produkty będą miały szansę znaleźć się w ofercie sprzedażowej marketu.

Supermarket Bricomarché zastąpił sklep sieci Nomi. – Cieszymy się, że uruchomiliśmy w Koninie supermarket naszej sieci, dodatkowo w tak pięknej i łatwo dostępnej dla wszystkich mieszkańców okolicy. Naszą placówkę charakteryzuje szeroki asortyment produktowy dla domu i ogrodu w przystępnych cenach, przyjazna aranżacja oraz rzetelna obsługa – podkreślają Adam Goździewski i Olga Ignaszewska właściciele sklepu Bricomarché w Koninie.

Nowo otwarty punkt sprzedaży Bricomarché zlokalizowany jest w Galerii Nad Jeziorem przy ulicy IgnacegoPaderewskiego 8. Klienci mogą zrobić w nim zakupy od poniedziałku do soboty od 7:00 do 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00. Na ponad 3100 m² powierzchni sprzedaży dostępnych jest ok. 30 tys. artykułów i materiałów w czterech głównych działach: budowanie, dekoracja, majsterkowanie oraz ogród. Przy sklepie zlokalizowany jest ogród zewnętrzny o powierzchni ponad 2000 m2, w którym znaleźć można obecnie rozbudowaną ofertę nasion i roślin. Oprócz szerokiej gamy asortymentu sklep oferuje liczne usługi, w tym pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru, cięcie drewna oraz zakupy na raty. Klienci Bricomarché mogą zatem liczyć na profesjonalną oraz kompleksową obsługę, a także fachowe doradztwo w zakresie oferty produktowej, przeprowadzenia remontu, dekorowania domu i mieszkania oraz pielęgnacji ogrodu.

Na terenie sklepu działa 4 kas, w których akceptowane są płatności bonami Grupy Muszkieterów oraz Sodexo. Zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z parkingu galerii handlowej, który mieści ponad 760 aut osobowych.

Właściciele konińskiego Bricomarché zamierzają również aktywnie wspierać lokalną społeczność, w szczególności poprzez kampanie realizowane przez Grupę i Fundację Muszkieterów. Dzięki temu w przyszłości może powstać w mieście bezpieczny i kolorowy Plac Zabaw Muszkieterów, a najbardziej potrzebujące ośrodki z regionu mają szansę otrzymać m.in. wsparcie finansowe w ramach świąteczno-noworocznej akcji społecznej „Konwój Muszkieterów”.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »