Bricomarché otwiera pierwszy supermarket w Trzciance

Pierwszy sklep Bricomarché rozpocznie oficjalnie działalność w Trzciance w środę 11 marca o godz. 8:00. Inwestycja przyniesie regionowi wiele korzyści. Oprócz 28 nowych miejsc pracy, w związku z bezpośrednią rejestracją sklepu w Trzciance, do kasy gminy będzie trafiać podatek dochodowy od osób prawnych oraz od nieruchomości. Firma rozwijać będzie również współpracę handlową z regionalnymi dostawcami, których produkty będą miały szansę znaleźć się w ofercie sprzedażowej marketu.
 
– Cieszymy się niezmiernie, że uruchamiamy pierwszy supermarket Bricomarché w Trzciance. Na lokalnym rynku brakowało do tej pory podobnego punktu sprzedaży z tak szeroką gamą produktów dla domu i ogrodu.  Wśród oferowanego przez nas asortymentu znajdą się zarówno produkty znanych producentów narzędzi czy dekoracji, jak i wysokiej jakości produkty marek własnych naszej sieci w atrakcyjnych cenach. Ponadto w dniu otwarcia czekają na wszystkich promocje cenowe, gadżety oraz loteria z nagrodami, w której do wygrania będzie sprzęt AGD. Zapraszamy wszystkich na zakupy do Bricomarché. – podkreślają Przemysław i Karolina Śliwińscy, właściciele supermarketu Bricomarché w Trzciance.

Nowo otwierany punkt sprzedaży Bricomarché zlokalizowany będzie w centrum miasta, przy ulicy Mikołaja Kopernika 6. Klienci będą mogli zrobić w nim zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-20:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 18:00. Na terenie sklepu będą działać 3 kasy, w których akceptowane będą płatności kartami płatniczymi, a także bonami Grupy Muszkieterów oraz Sodexo. Zmotoryzowani Klienci będą mogli skorzystać z parkingu, który pomieści 109 aut osobowych.

Na półkach sklepu Klienci będą mogli znaleźć blisko 25 tys. artykułów i materiałów dostępnych w czterech głównych działach: budowanie, dekoracja, majsterkowanie oraz ogród. Przy sklepie zlokalizowany będzie także ogród zewnętrzny o powierzchni 1600 m². Oprócz różnorodnego asortymentu sklep oferować będzie liczne usługi, w tym pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru, cięcie drewna czy zakupy na raty. Klienci Bricomarché będą mogli zatem liczyć na profesjonalną oraz kompleksową obsługę, a także fachowe doradztwo w zakresie oferty produktowej, przeprowadzenia remontu, dekorowania domu i mieszkania oraz pielęgnacji ogrodu.
 
Właściciele Bricomarché w Trzciance zamierzają również aktywnie wspierać lokalną społeczność, w szczególności poprzez kampanie realizowane przez Grupę i Fundację Muszkieterów. Dzięki temu w przyszłości może powstać w mieście bezpieczny i kolorowy plac zabaw, a najbardziej potrzebujące ośrodki z regionu będą miały szansę otrzymać wsparcie finansowe w ramach świąteczno-noworocznej akcji społecznej „Konwój Muszkieterów”.
 
Bricomarché, największa w Polsce sieć supermarketów typu „dom i ogród” w marcu 2014 r. została uhonorowana tytułem Grand Dystrybutora 2014 w dwóch kategoriach: Szeroka Oferta oraz Najlepszy Doradca.
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »