Bricomarché otwiera pierwszy supermarket w Siemianowicach Śląskich.

Pierwszy sklep Bricomarché w Siemianowicach Śląskich rozpocznie oficjalnie działalność w środę 19 listopada o godz. 7:00. Inwestycja sieci typu „dom i ogród” przyniesie regionowi wiele korzyści. Oprócz 28 miejsc pracy, w związku z bezpośrednią rejestracją punktu sprzedaży w Siemianowicach, do kasy gminy będzie trafiać podatek dochodowy od osób prawnych oraz od nieruchomości. Firma rozwijać będzie również współpracę handlową z lokalnymi dostawcami, których produkty będą miały szansę znaleźć się w ofercie sprzedażowej marketu.

Placówka Bricomarché zastąpi sklep sieci Nomi, włączając do swojego zespołu 18 byłych pracowników marketu. – Cieszymy się, że uruchamiamy w Siemianowicach Śląskich pierwszy supermarket naszej sieci, dodatkowo w tak dobrej i dostępnej dla wszystkich mieszkańców, lokalizacji. Naszą placówkę charakteryzować będzie bardzo szeroki asortyment produktowy dla domu i ogrodu, w przystępnych cenach, przyjazna aranżacja oraz rzetelna obsługa – podkreślają Jolanta i Henryk Ziomkowscy właściciele sklepu Bricomarché w Siemianowicach Śląskich.

Nowo otwierany punkt sprzedaży Bricomarché zlokalizowany będzie przy ulicy Jagiełły 4. Klienci będą mogli zrobić w nim zakupy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00, w sobotę od 8:00 do 20:00, a w niedzielę od 10:00 do 18:00. Na 2310 m² powierzchni sprzedaży dostępnych będzie 26 tys. artykułów i materiałów w czterech głównych działach: budowanie, dekoracja, majsterkowanie oraz ogród. W miesiącach wiosenno-letnich przy sklepie zlokalizowany będzie ogród zewnętrzny. W sezonie grzewczym sklep proponować będzie m.in. podpałkę oraz brykiet, a w sezonie ogrodniczo-grillowym rozbudowaną ofertę sprzętu oraz narzędzi ogrodowych, nasion i roślin, a także mebli ogrodowych. Oprócz szerokiej gamy asortymentu sklep oferować będzie liczne usługi, w tym pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru, cięcie drewna czy zakupy na raty. Klienci Bricomarché będą mogli zatem liczyć na profesjonalną oraz kompleksową obsługę, a także fachowe doradztwo w zakresie oferty produktowej, przeprowadzenia remontu, dekorowania domu i mieszkania oraz pielęgnacji ogrodu.Na terenie sklepu działać będzie pięć kas, w których akceptowane będą płatności bonami Grupy Muszkieterów oraz Sodexo. Zmotoryzowani klienci będą mogli skorzystać z parkingu, który pomieści ponad 200 aut osobowych.

Właściciele siemianowickiego Bricomarché zamierzają również aktywnie wspierać lokalną społeczność, w szczególności poprzez kampanie realizowane przez Grupę i Fundację Muszkieterów. Dzięki temu w przyszłości może powstać w mieście bezpieczny i kolorowy Plac Zabaw Muszkieterów, a najbardziej potrzebujące ośrodki z regionu będą miały szansę otrzymać m.in. wsparcie finansowe w ramach świąteczno-noworocznej akcji społecznej „Konwój Muszkieterów”.

Bricomarché, największa w Polsce pod względem obrotów sieć franczyzowa w kategorii supermarketów typu „dom i ogród”, w marcu br. została uhonorowana tytułem Dystrybutora Roku 2014 w dwóch kategoriach: Szeroka Oferta oraz Najlepszy Doradca.
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »