Bricomarché otwiera pierwszy supermarket w Piekarach Śląskich.

Pierwszy sklep Bricomarché w Piekarach Śląskich rozpocznie oficjalnie działalność w środę 26 listopada o godz. 7:00. Inwestycja sieci typu „dom i ogród” przyniesie regionowi wiele korzyści. Oprócz 29 miejsc pracy, w związku z bezpośrednią rejestracją punktu sprzedaży w Piekarach Śląskich, do kasy gminy będzie trafiać podatek dochodowy od osób prawnych oraz od nieruchomości. Firma rozwijać będzie również współpracę handlową z lokalnymi dostawcami, których produkty będą miały szansę znaleźć się w ofercie sprzedażowej marketu.

Nowo otwierany punkt sprzedaży Bricomarché zlokalizowany będzie na terenie Galerii Marcredo, przy ulicy Karola Miarki 13c. Klienci Bricomarché będą mogli zrobić w nim zakupy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00, w sobotę od 8:00 do 20:00, a w niedzielę od 10:00 do 19:00.

Na blisko 2600 m² powierzchni sprzedaży dostępnych będzie ponad 22 tys. artykułów i materiałów w czterech głównych działach: budowanie, dekoracja, majsterkowanie oraz ogród. W miesiącach wiosenno-letnich przy sklepie zlokalizowany będzie ogród zewnętrzny. W sezonie grzewczym sklep proponować będzie m.in. podpałkę oraz brykiet, a w sezonie ogrodniczo-grillowym rozbudowaną ofertę sprzętu oraz narzędzi ogrodowych, nasion i roślin, a także mebli ogrodowych.
Oprócz szerokiej gamy asortymentu supermarket oferować będzie liczne usługi, w tym pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru, szycie firan czy cięcie drewna. Klienci Bricomarché będą mogli zatem liczyć na profesjonalną oraz kompleksową obsługę, a także fachowe doradztwo w zakresie oferty produktowej, przeprowadzenia remontu, dekorowania domu i mieszkania oraz pielęgnacji ogrodu.

Cieszymy się, że uruchamiamy w Piekarach Śląskich pierwszy supermarket Bricomarché. W naszej ofercie znajdzie się szeroka gama produktów służących do remontu i aranżacji domu czy mieszkania oraz pielęgnacji ogrodu. Zapraszamy wszystkich na otwarcie placówki, na które przygotowaliśmy liczne promocje i konkursypodkreślają Jacek i Monika Calińscy, właściciele sklepu Bricomarché w Piekarach Śląskich.

Na terenie sklepu działać będą trzy kasy, w których akceptowane będą płatności bonami Grupy Muszkieterów oraz Sodexo. Możliwe będą także zakupy na raty. Zmotoryzowani klienci będą mogli skorzystać z parkingu, który pomieści ponad 400 aut osobowych. W centrum handlowym Macredo działa od niedawna również supermarket sieci Intermarché, która także należy do Grupy Muszkieterów.

Właściciele piekarskiego Bricomarché zamierzają również aktywnie wspierać lokalną społeczność, w szczególności poprzez kampanie realizowane przez Grupę i Fundację Muszkieterów. Dzięki temu w przyszłości może powstać w mieście bezpieczny i kolorowy Plac Zabaw Muszkieterów, a najbardziej potrzebujące ośrodki z regionu będą miały szansę otrzymać m.in. wsparcie finansowe w ramach świąteczno-noworocznej akcji społecznej „Konwój Muszkieterów”.

Bricomarché, największa w Polsce pod względem obrotów sieć franczyzowa w kategorii supermarketów typu „dom i ogród”, w marcu br. została uhonorowana tytułem Dystrybutora Roku 2014 w dwóch kategoriach: Szeroka Oferta oraz Najlepszy Doradca.
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »